Přijď si vychutnat úspěchy.
Buď jedničkář.

Náš mezinárodní tým tvoří výrazné osobnosti. Dělej s námi
aplikace a weby, které dávají smysl. Responzivní, mobilní
a promyšlené. Složité i malé.

down

Není potřeba umět vše, ale mít ochotu učit se.

Jsme hrdí na naše aplikace a těšíme se na další výzvy, pro které hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu, který/která si vezme pod křídla back-endovou část našich projektů.

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj API k mobilním aplikacím.
  • Deployment hotových řešení.
  • Maintenance stávajících systému a projektů.
  • Komunikace se zákazníky v rámci celého vývoje projektu (zdoje dat, zpracování atd.).
  • Vývoj administračního rozhraní pro projekty (frontend/backend).
  • Tvorba dokumentace.
  • Práce v týmu - neustálá komunikace s kolegy napříč kancly :-)

Co u nás využiješ:

  • PHP (Nette Framework / případně ten, ve kterým jsi kovaný ty)
  • min. základy OOP
  • MySQL
  • HTML
  • JavaScript + jQuery
  • Git
  • REST API + JSON

My Tě za to odměníme:

  • Volností v návrhu řešení a využití nových technologií.
  • Nestereotypními úkoly a zajímavými projekty.
  • Příležitostí k rozvoji a seberealizaci.
  • Přátelským týmem a dravostí Startupu.
  • Týdnem dovolené navíc.
  • Osvěžením formou Pragomoštu přímo v kanceláři. :)

Jsme nejlepší v tom, co děláme a chceme, aby o tom všichni věděli. Pokud tě pozice zaujala, neváhej nám poslat svoje CV, nebo rovnou ukázku své práce.
Těšíme se na setkání!
Danča a HR tým adastra.one

objednat pohovor

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti adastra.one ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.

Dveře jsou u nás otevřené pro IT nadšence z celého světa!

Nevěříš? Máme v každém týmu zastoupení min. 2 států! Celkem s námi pracuje 10 národností (6 řečí :-) ). Ale přesto ti u nás stačí základy angličtiny, domluvíme se i rukama/nohama. Na společný pokec se scházíme u každodenního přísunu vitamínů v našem \'obýváku\', u kávovaru ve frontě na báječné kafe, při oddychu ve fatboy koutku, nebo kdekoliv na sebe jen narazíme!

Chceš-li se stát součástí mladého týmu, který pracuje na špičkových appkách, které určitě znáš, např.: Můj McDonald\'s, Sazka, zimní i letní Olympijské hry, Rohlík.cz, Ultimate Body IQ, T-Mobile nebo TESCO Potraviny Online a Clubcard (aktuálně již v 7 zemích světa), neváhej a ozvi se nám!
Šikovného iOS vývojáře, nadšence do Apple produktů, znalého Objective C a Swift přivítáme s plnou náručí zvučných projektů, zkušeností seniorních kolegů a trpělivosti.

Žádný učený z nebe nespadl. Sami dobře víme, že nejdůležitější je praxe! Tak pojď vyrůst s námi! Jako správní IT leadeři jdeme vždy s dobou a nejlépe ještě před ní! Vývoj appek pro Apple Watch či iBeacon už tedy samozřejmě máme pod palcem. Milujeme nové technologie, a co ty?
Ačkoliv jsme samá práce, umíme se i naplno bavit - BBQ párty na naší zahradě, posezení v jedné z nedalekých hospůdek - se záminkou i bez, segway výlety a mnohé další srandy! Ničemu se nebráníme.

Jestli se rozhodneš pracovat u nás, kromě odpovídajícího platu Tě čeká pravidelný přísun vitamínů ve formě ovocné snídaně, LETNÍ osvěžení - melouny, zmrzliny aj, ZIMNÍ potěšení - bábovky, koláče a jiné dobroty. Určitě tě u nás NEčekají korporátní procesy, dress code, striktní komunikace apod...

Tak na co ještě čekáš? Pošli své CV nebo rovnou ukázku své práce a my se s Tebou rádi potkáme. Těšíme se!

Jsme nejlepší v tom, co děláme a chceme, aby o tom všichni věděli. Pokud tě pozice zaujala, neváhej nám poslat svoje CV s pár řádky o tom, čím tě naše nabídka zaujala.

Láká tě pracovat ve Startupovém prostředí firmy, která je leaderem v oblasti vývoje mobilních aplikací ve střední Evropě?

Hledáš stabilní, zodpovědnou práci, která pro tebe bude výzvou a budeš mít šanci se naučit spoustu nových věcí? Právě hledáme do našeho týmu talentovaného obchoďáka, který se nebojí ani projektového řízení!

Co bude tvou náplní práce?

  • aktivní vytváření nových obchodních příležitostí
  • udržování a rozvoj vztahu se zákazníkem
  • koordinace veškerých aktivit v předprodejní a prodejní fázi
  • spolupráce na tvorbě a prezentaci nabídek i řešení
  • aktivní spolupráce na realizaci projektů, spoluvytváření koncepce projektů

Co je pro nás důležité?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • minimálně 1 rok zkušenosti na obchodní pozici – akviziční prodej
  • obchodní duch a orientace na výsledky
  • orientace v problematice mobilních a webových aplikací výhodou
  • proaktivní přístup, ambicióznost, cílevědomost a vytrvalost
  • perfektní vystupování, prezentace a hlasový projev
  • řidičský průkaz B

Co můžeš očekávat ty?

  • výsledkově orientované odměny: fixní část + provize z realizovaných obchodů
  • prima zázemí v krásné vile, situované v zelené části Prahy 6
  • přátelské prostředí a kolektiv menší firmy
  • SIM s neomezeným tarifem
  • firemní benefity: 25 dnů dovolené, penzijní připojištění, firemní akce/teambuildingy
  • možnost seberealizace – nápady jsou vítány
  • spolupráce na HPP nebo IČO

Jsme nejlepší v tom, co děláme a chceme, aby o tom všichni věděli. Pokud tě pozice zaujala, neváhej nám poslat svoje CV s pár řádky o sobě. :-)

Přijď si vychutnat úspěchy. Buď s námi jedničkář!

Nevěříš? Máme v týmech zástupce různých států, můžeš se u nás setkat s lidmi až 10 národností. Ale přesto ti u nás stačí základy angličtiny, domluvíme se i rukama/nohama. Na společný pokec se scházíme u každodenního přísunu vitamínů v našem ,,obýváku" , u kávovaru ve frontě na báječné kafe, při oddychu ve fatboy koutku, na battle v šipkách nebo kdekoliv na sebe jen narazíme!

Chceš-li se stát součástí mladého týmu, který pracuje na špičkových appkách, které určitě znáš, např: Můj McDonald’s, Sazka, zimní i letní Olympijské hry, Rohlík.cz, Ultimate Body IQ, T-Mobilenebo TESCO Potraviny online a Club card (aktuálně již v 7 zemích světa), neváhej a ozvi se nám!

Šikovného Android vývojáře se znalostí Android SDK Java, přivítáme s náručí plnou zvučných projektů, zkušeností seniorních kolegů a obrněni trpělivostí. Žádný učený z nebe nespadl, a sami dobře víme že nejdůležitější je praxe! Tak pojď vyrůst k nám a s námi!

Vždy držíme krok s dobou, nebo už jsme min. o půl kroku napřed! Milujeme totiž nové technologie, a co ty?

Ačkoliv jsme samá práce, umíme se i naplno bavit - BBQ párty na naší zahradě, menší či větší sešlosti v jedné z okolních restaurací (se záminkou i bez), LAN party a mnohé další srandy! Ničemu se nebráníme.

Jestli se rozhodneš pracovat u nás, kromě odpovídajícího platu Tě čeká pravidelný přísun vitamínů ve formě ovocné snídaně, pitný režim od F.H. Prager, LETNÍ osvěžení - melouny,zmrzliny aj, ZIMNÍ potěšení - bábovky,koláče a jiné dobroty.

Určitě tě u nás NEčekají korporátní procesy, dress code, striktní komunikace apod...

Tak na co ještě čekáš? Pošli svoje CV, nebo rovnou ukázku své práce a my se s Tebou rádi potkáme!

Těšíme se!

Danča a adastra.one HR team!

Wonder Woman / HR Asistentka

Chystáme se zaplnit místo v srdci naší firmy – ideálně jsi taková Wonder Woman – silná a nezávislá žena se smyslem pro humor. A srdcem na dlani.

Prostě polobohyně J

Budeš se u nás cítit jako doma:

·       pokud máš alespoň základní povědomí o IT světě a menší technický background (určitě ti neuniklo, že nás živí vývoj mobilních aplikací, takže to u nás vypadá tak, jako by kolegové hráli v IT Crowd J)

·       jestli už jsi nasbírala nějaké zkušenosti z HR (víme, že žádný učený z nebe nespadl, ale přesto hledáme někoho otrkaného a samostatného, proto oceníme tvé zkušenosti s HR administrativou)

·       díky své odolnosti – zní to jako klišé, ale potřebujeme někoho, kdo se nepoloží z prvního neúspěchu a nenechá se jen tak odbýt

·       jestli zvládneš komunikovat v angličtině, třeba i rukama/nohama (máme kolegy různých národností a občas je potřeba i anglické konverzace s kandidáty nebo zákazníky)

·       protože jsi pečlivá a svědomitá osoba a máš schopnost vynutit si to i u ostatních

·       umíš-li pohnout horou (ne vždy jde všechno jako po másle a proto se občas hodí dostat horu k Mohhamedovi J )

Ptáš se, jaká bude tvá náplň práce?

·       výpomoc / asistence kompletní HR agendy (rozdělíme si práci spravedlivě na půl J ) – inzerce, pohovory, adaptace, smlouvy, podklady pro mzdy...neboj, s čím si nebudeš vědět rady, to tě doučíme

·       podílet se na tom, aby vše správně fungovalo, stručně – je třeba pravidleně zapojit selský rozum

·       ,,mateřská“ péče o kolegy (příprava ovocné snídaně, TMB, občas je třeba nastavit rameno pro vyplakání nebo dát zkušenou radu, někde rozsvítit a jinde zase vyvětrat)

·       hlídání termínů projektů, schůzek atd. – někdy  na sebe musíme vzít bič, aby se dodrželo, co je potřeba

·       pro zpestření také trochu té denní rutiny (pošta, objednávání potravin a office potřeb, kontrola výkazů práce a spousta dalšího)

Co za to?

·       pravidelnou měsíční výplatu J

·       nástupní plat 25 000 Kč s možností navýšení

·       5 týdnů dovolené za rok

·       volné ruce při práci (nejsme svázáni žádnými korporátními procesy)

·       fajn pracovní prostředí – kancelář máme v krásné vile a v travnaté části Prahy 6

·       telefon a pc

·       plný úvazek na HPP a smlouvu na dobu neurčitou

lovec bg
member
Těším se,
až se uvidíme

na pohovoru.

Danča

HR Manager
arrowUp